top of page

GLORY NHẠC GÃY AFFAIRS
x Alternativa festival
☁️🐥💖🐢☁️

{vn} Một cuộc hội ngộ đầy ngẫu hứng của Nhạc Gãy đến từ Sài Gòn và Glory Affairs đến từ Prague, những người bạn cùng hẹn gặp nhau tại Letohradská 10 với sự kết hợp giữa âm nhạc acoustic và điện tử, không gian nhà hát vang vọng, những điệu nhảy và âm thực Việt Nam đặc sắc.

Cảm ơn Aternativa rất nhiều vì sự tin tưởng và cho phép chúng tôi tổ chức một ngày của lễ hội. 💞

{cz} Když se v Saigonu narozený kolektiv a label Nhạc Gãy střetne s pražským koletivem Glory Affairs, bude to setkání v Letohradské 10 prolínající akustická a elektronická spektra, divadlo, tanec a vietnamské pokrmy a pití.

Děkujeme mockrát Alternativě za důvěru a za možnost organizovat jeden den festivalu. 💞

{eng}
When Saigon-born collective and label Nhạc Gãy meets Prague collective Glory Affairs, it is gathering at Letohradská 10 merging both acoustic and electronic spectrums, theater, dance and Vietnamese food & drinks.

Big thanks to Alternativa for the trust and for letting us organize one day of the festival. 💞

4.11.2023 14:00~22:00
address: Letohradská 10 - Letná, Prague
venue limited capacity: 130~150 people
presale: 29o czk
on spot: 350 czk

special Jasmine Gyn tea by Letohradská 10 crew
Vietnamese food pop up by Tan Ca friends

 

✨☁️🔮🛋️🌻🎧🥄🥣🍲🍚🥗🍜 

GAYEURUK_PRAGUE.jpg
photo_2023-11-07_18-49-54.jpg

https://linktr.ee/mess.vndtown

{vn} Mess. là một DJ/ nhà sản xuất / nhạc sĩ nổi bật trong cộng đồng âm nhạc đương đại Việt Nam. Bên cạnh các dự án độc lập, cô còn là nhà đồng sáng lập dự án nhạc thể nghiệm ANNAM, Gãy Collective và hãng thu âm MMR. m nhạc của Mess. cùng lúc mang âm hưởng của núi rừng quê hương Sơn La, pha trộn giữa truyền thống và hiện đại và trải rộng trên các thể loại: điện tử, thể nghiệm, RnB và Hip-hop. Với Mess., ‘hỗn loạn' có chủ đích trong thực hành âm nhạc là con đường để khai phá ‘chiều sâu của thực tại tối hậu'.

{eng} Mess. is a DJ/producer/songwriter deeply rooted in the contemporary Vietnamese music scene. Beside her solo act, she is also a co-founder of experimental music project ANNAM, Gãy collective, and MMR record label. Her unique musical style draws inspiration from the mountainous soundscape of her hometown Son La, mixes tradition with modernity, and spans multi-genres including electronic, experimental, RnB, and Hip-hop. Her alias, Mess., hints at her eclectic taste in music, and represents her philosophy of embracing the ‘depth of the ultimate nowness’.

Mess. 🎤🎶
{electroacoustic live}

photo_2023-11-07_18-51-12.jpg

Anh Phi {dj set}🐢 

https://linktr.ee/anhphi

{cz} Vietnamsko-francouzský hudební producent, DJ a filmař, spoluzakladatel saigonského kolektivu Nhạc Gãy. Vyrůstal s vietnamskými rodiči na předměstí Paříže a později se přestěhoval do Saigonu, aby se ponořil do svých kořenů a dědictví. Tam v roce 2019 spoluzaložil Nhạc Gãy, multidisciplinární kolektiv a nahrávací společnost, která zkoumá sdílenou identitu v neustálých mutacích. Anh Phi vystupovala v Boiler Room Saigon, hlavních čínských nočních klubech (ALL Shanghai, OIL Shenzhen, Zhaodai Beijing, TAG Chengdu, Loopy Hangzhou...), v Muzeu umění v Soulu, ve vápencové jeskyni Equation Festival, ve starém zaniklém kině v Kuala Lumpur REXKL... Jeho hudební produkce se objevila na kompilacích Nhạc Gãy, ÖÖÖ a Kaptcha. Vydal mixy pro i-D China, Mixmag Asia, 88Rising Radio, NTS Radio.


{eng} Vietnamese-French music producer, DJ, and filmmaker, co-founder of Saigon-born collective Nhạc Gãy. Raised by Vietnamese parents in the suburbs of Paris, he later moved to Saigon to delve into his roots and heritage. There, he co-founded Nhạc Gãy in 2019, a multi-disciplinary collective and record label exploring a shared identity in constant mutation. Anh Phi performed at Boiler Room Saigon, China’s staple nightclubs (ALL Shanghai, OIL Shenzhen, Zhaodai Beijing, TAG Chengdu, Loopy Hangzhou...), Seoul Museum Of Art, Equation Festival limestone cave, Kuala Lumpur’s old defunct cinema REXKL… His music productions were featured on compilations by Nhạc Gãy, ÖÖÖ and Kaptcha. He released mixes for i-D China, Mixmag Asia, 88Rising Radio, NTS Radio

photo_2023-11-07_18-51-12_edited.png
image_6483441 (2).JPG

https://linktr.ee/ankitran
{cz} Česko-vietnamský cloud rapper Anki hledá své místo na rapové scéně, ale i v osobním životě. Autenticky, bez striktních linií nebo falešné jistoty. Motivy chudoby, periferií, změny životních poměrů a vlastní identity se tu potkávají s potřebou vyjádřit se bez okázalých póz.

{eng} Czech-Vietnamese cloud rapper Anki is looking for his place on the rap scene, but also in his personal life. Authentically, without strict lines or false certainties. The motifs of poverty, periphery, change in living conditions and one's own identity meet the need to express oneself without ostentatious poses.

Anki 🐕
{viet~czech rap}

photo_2023-11-07_18-51-01.jpg
photo_2023-11-07_18-51-03.jpg

shameshampoo 🧴
{hybrid set} 

Mor Wen & Stéphanie Nduhirahe & Roman Dzacar
🪑🥄🪢🕳️{theatre storytelling}🕳️🫧🪑

Stéphanie Nduhirahe - www.artnrope.com/
{cz} Stéphanie, tvůrkyně projektu a performerka, je spoluzakladatelkou skupiny Cie des Pieds Perchés. S cirkusem začala ve svých devíti letech v jedné malé cirkusové škole ve Švýcarsku.
Vystudovala Vysokou školu umění v Ženevě (ESBA), kde se pokusila o spojení cirkusu a své umělecké práce (Video art a performance), čímž vytvořila dílo,ve kterém se stírají hranice mezi oběma disciplínami.
Krátce potom byla přijata na Školu cirkusu v Quebecu, kde se specializovala na závěsnou akrobacii (lano). Na jedné straně se věnuje vizuálnímu umění (vystavuje např. v galerii Pratt Manhattan v New Yorku), na druhé straně je akrobatkou.
Již několik let účinkuje na mezinárodní scéně jako členka různých uměleckých skupin (např. Le Cirque du Soleil a Cirk Laputyka) na různých místech, jako například v Roundhouse (Londýn), v Národní opeře v Praze, na festivalu Pisteurs d’étoile (France), na Mezinárodním festivalu cirkusu v Riu de Janeiru (Brazílie).
V současné době spolupracuje s anglickou skupinou Collectif and then... a s českou skupinou Cirkus Mlejn.
V roce 2017 absolvovala na prestižní francouzské cirkusové škole CNAC v Châlons-en-Champagne celoroční kurz z cirkusové dramaturgie.
Působí jako performerka, akrobatická supervize (např. ve spolupráci s Eliškou Brtnickou nebo se soubory Warriot Ideal, Tyhle, Laputyka, Cirkus Tety), ale také jako dramaturgyně mezinárodního festivalu Fun Fatale.
V roce 2021 realizuje Stéphanie společně s duem tanečníků Markétou Stránskou a Jeanem Gaudinem videoinstalaci a tanečního videa ... Or to Be, které bylo uvedeno v prosinci 2021 ve Studiu ALTA v Karlíně v Praze. A v roce 2023, získal flm cenu za nejlepší taneční film na festivalu Cineparis Film Festival, v Paríži a byl vybrán do soutěže festivalu RED Movie Awards Reims v Francii a do dança em foco - Festival Internacional de Vídeo & Dança, in Rio de Janeiro, Brazílie.

Tan ca {viet food pop up}🍜

photo_2023-11-07_18-51-34.jpg
photo_2023-11-07_18-51-43.jpg

memory gallery

~ from Huyen My Dinh's phone 🫧🐶🎶

preparations, Nguyễn papa sitting, lil moments...

~ from Lizwiz digital camera 🫧🐶🎶

photo_2023-11-08_14-30-59.jpg
photo_2023-11-08_14-31-23.jpg
photo_2023-11-08_14-31-46.jpg
photo_2023-11-08_14-30-52.jpg
bottom of page